فروش اینترنتی مت یوگا

فروش اینترنتی مت یوگا

فروش اینترنتی مت یوگا هم توسط سایت بازار کفپوش ورزشی تابان آغاز گردیده است. خریداران میتوانند انواع مت یوگا را با قیمت پایه مناسب از سایت بازار کفپوش ورزشی تابان دریافت کنند.

فروش اینترنتی مت یوگا

مت یوگا

مت یوگا یا همان زیرانداز یوگا، تشک های پارچه ای هستند که برای کمک در انجام حرکات یوگا و جلوگیری از لیز خوردن بدن استفاده می شوند.

مت یوگا از فوم باکیفیت، بهداشتی و کاملا استاندارد ساخته می شود.

مت های یوگا دارای دوام و ماندگاری بالایی هستند و به مرور زمان مستهلک نمی شوند.

خرید زیرانداز یوگا

نکات مهم خرید مت یوگا

  • مت سبک انتخاب کنید: وزن مت بسیار مهم است. وزن تقریبی تا ۲ کیلوگرم برای مت یوگا مناسب است.
  • به مواد سمی توجه کنید: بعضی از مت های یوگا دارای مقادیر زیادی PVC هستند که این ماده سمی و سرطان زا است.پس بهتر است که به دنبال مت های بدون PVC و یا ساخته شده از مواد PVC عاری از سم باشید.
  • لاستیک: به لاستیک مت یوگا دقت کنید که سر و لغزنده نباشد.
  • ضخامت: ضخامت یک مت یوگا استاندارد بین ۶ تا ۸ میلی متر است. این مقدار ضخامت، حس امنیت را در حین ورزش برای شما ایجاد می کند.
  • چسبندگی: مطمئن شوید که مت موردنظر، بیش از حد چسبندگی نداشته باشد. چسبندگی زیاد مانع از انجام صحیح و آسان حرکات می شود.

مرکز خرید زیرانداز پیلاتس

فروش اینترنتی مت یوگا

با افزایش جمعیت و گسترش بازار، متاسفانه دست دلال ها و واسطه ها در چرخه فروش بین تولید کننده و وارد کننده بسیار زیاد شده است. همین امر موجب افزایش قیمت مت یوگا در زمان خرید شده است.
اما فروش آنلاین مت یوگا بدون واسطه انجام می گردد، پس امری واضح است که قیمت برای خریداران ارزان تر خواهد افتاد.

فروش اینترنتی مت یوگا

[toggle title=”خدمات ما” state=”open”]جهت دریافت قیمت و یا خرید و فروش هر نوع مت یوگا می توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.[/toggle]